Свята в Іспанії

 

Одне з найпопулярнішого, що туристи можуть почути в Іспанії, є fiesta (вечірка-свято). Fiesta можна зустріти по всіх містах і селах Іспанії. А зараз я вас ознайомлю з  найпопулярнішими святами на території Іспанії.

 

Січень 5-6: Día de los Reyes Magos

Reyes-magos

Можна цей день перекладати як день королів, або в Україні це свято відоме як Богоявлення. Іспанці святкують різдво 25 числа,але 5-6 січня королі привозять подарунки до дітей, щоб вони були чемними. Можна сказати що це найулюбленіший день дітей.

 

Лютий: Carnaval de Santa Cruz de Tenerife

carnaval

Це є  другий найкращий карнавал після Ріо де Жанейро. Під час цього чудового свята можна зустріти красиві костюми, музичні гурти, музика із латинськими ритмами буде лунати на вулицях. Кожного року вибирається нова тематика і проводиться конкурс на коронування королеви карнавалу.

Карнавал завершується величезним парадом, на якому гурти і люди демонструють всю роботу, яку вони зробили протягом року, щоб підготувати свої костюми та репетиції до конкурсів.

 

Березень 15-19: Las Fallas de Valencia

  Las fallas

Дуже кольорове свято, котре триває 5 днів, та майже 3 мільйони людей його святкують в Валенсії. Fallas, на валенсійській мові означає вогонь, який можна побачити у різних формах. Також можна зустріти різні паперові фігури, які базуються на сучасних подіях або политиці. Фігурки можна зустріти у місті Валенсія.

 

Перший тиждень квітня – Feria de abril

Feria de abril

Севілья – це дуже магічне і кольорове місто, але протягом першого тижня це місто стане веселіше. Того тижня можна побачити традиційні танці sevillanas, костюми, конки.

Площа де-ла-Маестранса також займає вагоме місце на Квітневому ярмарку, оскільки бички – це ще один із основних елементів цих фестивалів.

 

Липня 6-14: Los Sanfermines

Sanfermines

Один з найкращих свят, і, можливо, найвідоміше Іспанське свято за кордоном, яке відзначається щорічно в Памплоні. Це поєднання популярних, релігійних та нецензурних елементів, спрямованих як на місцевих жителів, так і на туристів.

Енсієрро ( біг биків вулицями міста) – це родзинка цього масового святкування, яке наповнює вулиці Памплони сусідами та відвідувачами, одягненими в біле, з типовим червоним шарфом. Багато з них не соромляться показати свою хоробрість, що біжуть поперед биків.

 

Остання середа  серпня: La Tomatina

Tomatina

Це свято відзначається місті Буньол. Ця  традиція почалась 70 років тому і святкується в останню середу серпня. Тисячі людей кидають помідори один в одного під час найсмішнішої події року.

Більше 20 000 тисяч людей приїжджають до цього села, щоб насолоджуватись цем святом, а 120 тонн помідорів відповідають за фарбування вулиць цього населення у Валенсії, і, звичайно, тих, хто бере участь у цій видовищній битві.

Leave a comment

Send a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *